ВІДКРИТТЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

10:35, 24-12-2017

20 грудня 2017 року Уряд схвалив проект Угоди про науково-технологічне співробітництво між Україною та Чорногорією, що дозволяє реалізувати потенціальні можливості молодих науковців та студентів в просуванні власних інноваційних ідей щодо перспективних наукових досліджень в галузі науки та техніки.

Зокрема договір передбачатиме:

• обмін вченими, фахівцями та викладачами для проведення досліджень,
  • обмін науково-технічною інформацією та документацією,
  • організацію двосторонніх науково-технічних семінарів, симпозіумів, міжнародних конференцій та виставок,
  • співпрацю з інших питань, що становлять інтерес для обох країн в галузі науки та технологій.

Створення Спільного українсько-чорногорського комітету з науково-технологічного співробітництва має на меті сприяти співпраці між країнами для вироблення ефективних шляхів економічного розвитку та подолання кризових явищ.