Cтуденти кафедри менеджменту отримали сертифікати від компанії «ПАРУС»

14:52, 02-01-2018

Студенти групи МНД–21, вивчивши дисципліну «Бізнес-інформатика», отримали можливість пройти онлайн-тестування на знання програмного продукту «Парус – менеджмент і маркетинг», за результатами якого кращі студенти отримали сертифікати від корпорації «ПАРУС».

Парус – Менеджмент і маркетинг – це інструмент який дозволяє реалізувати CRM стратегію за рахунок автоматизації діяльності відділів підприємства (продажу, маркетингу, сервісу та інших), які взаємодіють з клієнтами.

Тому використання його у процесі практичного навчання студентів з дисципліни «Бізнес-інформатика» на сьогодні є актуальним, оскільки дає можливість здійснювати якісну сучасну підготовку фахівців з менеджменту та відкриває для випускників Державного університету телекомунікацій ширші можливості для працевлаштування та забезпечить професійне та кар’єрне зростання.