Поповнення складу кафедри ІСТ перспективними студентами

13:09, 12-01-2018

На сьогоднішній день талановиті, відповідальні та здатні до виконання наукової роботи  студенти   мають змогу працювати в Університеті. Це є чудовим стартом для їх професійної діяльності!

Зараз на кафедрі Інформаційних систем та технологій вже працюють три студенти, які навчаються на факультеті Інформаційних технологій.

Студент групи ІМДМ-51 Хоменчук Владислав Олегович, який є інженером першої категорії, приймає активну участь у науковій роботі кафедри та є одним з керівників студентського наукового гуртка «Інтернет речей своїми руками».

Студентка групи ІМДМ-61 Чорна Валентина Миколаївна працює на посаді інженера першої категорії та активно допомагає викладачам у проведенні практичних робіт та у веденні документації кафедри.

Навіть першокурсники мають змогу отримати роботу в Університеті. Так, студент групи ІСД-11 – Кульчицький Олександр Євгенійович вже працює на кафедрі ІСТ на посаді «Інженер першої категорії».

Таким чином, він має змогу працювати з сучасним лабораторним обладнанням та набувати практичних навичок роботи з інформаційними системами та технологіями.