Результати здачі іспиту групою УБДМ-51 з дисципліни кафедри УІКБ «Методи виявлення і реєстрації загроз інформаційній безпеці»

09:17, 14-01-2018

10 січня 2018 у навчальній групі УБДМ-51 викладачем Якименко Ю.М. був прийнятий іспит з дисципліни кафедри Управління інформаційної та кібернетічной безпекою «Методи виявлення і реєстрації загроз інформаційній безпеці».

З 16 студентів по списку навчальної групи не прибули на іспит - 8, а  вісім студентів здали його успішно. Високі оцінки знань ("А", 90-95) отримали і в кращу сторону відзначені Ковтун Ю.О., Чаликом С. В., Чухрою М. І. та Ячником В.О.

Перед здачею іспиту відбувся захист рефератів з актуальних спеціальних тем, пов'язаних із забезпеченням інформаційної безпеки організацій (підприємств, компаній).

Реферати були підготовлені студентами під час індивідуального самостійного вивчення дисципліни, як звітні документи по перевірці знань. У доповідях по рефератам були представлені оглядові матеріали за станом інформаційної безпеки в світі і Україні, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.

Найбільш цікаві теми рефератів, виконані студентами Чухрою, Ященком та Ковтун, викликали активне обговорення (сучасні методи виявлення загроз в організації, вихід на універсальну модель захисту інформації, підходи до створення моделей з урахуванням ієрархічної структури побудови організацій і ін.). Студенти кваліфіковано відповідали на всі запитання та відгукнулися позитивно про здійснення заходу.

Бажаємо найкращих успіхів у завершенні екзаменаційної сесії і в подальшому навчанні!