Участь у конкурсі IBM "Great Minds" 2018

10:06, 25-01-2018

Партнер кафедри Системного аналізу Корпорація IBM проводить IBM "Great Minds" – конкурс для студентів з країн Центральної та Східної Європи, Ближнього Сходу та Африки на право пройти стажування в одній з IBM Research Labs (у Цюріху, Дубліні, Найробі чи Йоханнесбурзі) на протязі від 3 до 6 місяців.

Стажування проводитиметься в 2018 році. Ви маєте унікальну можливість працювати разом із вченими світового класу у провідній організації в області IT. Точний час початку і тривалість стажування будуть узгоджені із переможцями індивідуально, з урахуванням їх академічних зобов’язань та наявності персоналу IBM.

Корпорація IBM виплачує одноразову суму для відрядних видатків, а також компенсацію, яка покриває вартість проживання у Швейцарії, Кенії чи Північній Африці. Крім цього, IBM отримає необхідну візу та дозволи на роботу.

Студенти повинні володіти англійською мовою в усній та письмовій формі та бути номінованими викладачем свого навчального закладу (рекомендаційний лист).

Подача заявок закінчується 18 лютого 2018 року.

Детальну інформацію щодо того, як взяти участь у конкурсі, дивіться за посиланням (на англійській мові)