Участь кафедри ІКБ у міжнародному семінарі TAIEX «Електронна ідентифікація та трастові послуги в громадському обслуговуванні»

14:31, 25-01-2018

Доценти кафедри ІКБ Аносов А.О. та Козачок В.А. взяли участь у міжнародному семінарі TAIEX (Technical Assistance and Information Exchange) «Електронна ідентифікація та трастові послуги в громадському обслуговуванні».

TAIEX – це інструмент Європейської комісії по наданню технічної допомоги та інформації. TAIEX підтримує державні адміністрації в відношенні зближення, застосування та забезпечення дотримання законодавства ЄС, а також сприяє обміну передовим досвідом ЄС.

Мета цього міжнародного семінару - забезпечити всебічний короткий огляд відповідного законодавства ЄС і кращої практики. Це комбінуватиметься з прикладами введення захисних механізмів, у тому числі використання криптографічних алгоритмів, і вимог безпеки в інфраструктурі відкритих ключів і електронних ідентифікаційних схем.

Електронні ідентифікаційні і електронні трастові послуги - ключові засоби реалізації безпечних міжнародних послуг для електронних угод   і головні складові в системі єдиного цифрового ринку.

Встановлене регулювання ЄС N°910/2014 щодо електронних ідентифікаційних і трастових послуг для електронних угод на внутрішньому ринку гарантує, що люди і бізнес-структури можуть користуватися їх власними національними елетроними ідентификаційними послугами, щоб звернутися до громадських послуг з інших країн ЄС, де електронні трастові послуги доступні.

Це забезпечує механізм для внутрішнього євроринку для електронних трастових послуг, гарантуючи, що вони працюватимуть через телекомунікаційні мережі і матимуть той же законний статус, як традиційний папір.