Бажаємо випускникам-магістрам групи УБДМ-61 плідної професійної діяльності та успіхів у майбутньому!

13:43, 29-01-2018

Студенти групи УБДМ-61:  Борисенко Анастасія, Боровик Валерій, Гнилуша Андрій,  Деркаченко Ярослав,  Кіракосян Наріне, Лисак Євген, Придаток Віталій, Саламатін Ігор, Сталинський Данило, Тарасенко Назар, Кот Максим  та Майданнік Марія – гідно завершили навчання в Державному універсітеті телекомунікацій.

Навчання в універсітеті надало можливість студентам придбати і закріпити необхідні знання, вміння та навички, які вимагають роботодавці. Це обов'язково буде сприяти працевлаштуванню та просуванню в обраній професії.

Колектив кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою  бажає найкращих  успіхів  в застосуванні набутих знань на практиці.