Укр.

Публікація результатів магістерського дослідження

11:52, 02-02-2018

Шановні студенти! Нагадуємо вам, що для успішного захисту магістерської дипломної роботи необхідно опублікувати основні результати дослідження у науковому виданні. Результати магістерського дослідження можна опублікувати у фаховому науковому виданні або як тези доповіді на конференції.

До ваших послуг в університеті організовано роботу науково-практичного журналу «Економіка. Менеджмент. Бізнес», у якому висвітлюються актуальні питання економіки, теорії й практики управління, бізнесу. Видання входить до «Переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук».

Також пропонуємо вам декілька науково-практичних конференцій, в роботі яких ви можете взяти участь у цьому семестрі.

За додатковою консультацією зверніться, будь ласка, до вашого наукового керівника.

Бажаємо успіхів на науковій ниві!