Конференція, на якій будуть представлені рішення IXIA

13:20, 08-02-2018

15 березеня 2018 р. в Києві (Конференц-хол ДЕПО) вперше в Україні пройде конференція, на якій будуть представлені рішення IXIA (ключовими клієнтами IХІА є виробники мережевого обладнання, такі як Cisco та Alcatel-Lucent).

На заході IXIA Solutions Con ви отримаєте актуальну інформацію про тестування продуктивності і стійкості до реальних атак вашої інфраструктури безпеки, управлінні мережевим трафіком і інших життєво важливих темах від провідних експертів в області безпеки мережі.

Українські та міжнародні фахівці розкажуть, як завдяки унікальним флагманським рішенням IXIA можна:

• Протестувати реальну продуктивність і здатність протистояти мережевим атакам БУДЬ-ЯКОГО мережевого обладнання та устаткування ІБ.
  • Перевірити поточну інфраструктуру безпеки на вразливість до найактуальніших атака типу Petya, WannaCry, Zero Day і інших.
  • Без зміни мережі отримати повний доступ до даних по трафіку для відправки на пристрої ІБ типу SIEM, IPS, DLP, NGFW.
  • Розвантажити будь-яку мережу і пристрої безпеки від свідомо шкідливого трафіку без зміни мережі.
  • Активно тестувати працездатності сервісів в будь-якій точці мережі з використанням підходу «таємний покупець», емулює працездатність реальних користувачів.

На демостендах можна побачити, як працюють технології разом з іншими рішеннями ІБ.

Участь в конференції безкоштовна. Реєстрація на конференцію за посиланням

Викладачі та студенти ННІЗІ, а також всі зацікавлені запрошуються взяти участь в роботі конференції.