Робота студентського наукового гуртка кафедри УІКБ по виконанню завдань вдосконалення навчального процесу

13:45, 23-02-2018

На кафедрі управління інформаційної та кібернетичної безпекою уточнено і затверджено план засідань студентського наукового гуртка на II семестр 2017-18 навчального року.

Так, в березні заплановано засідання студентського наукового гуртка, на якому будуть обговорюватися новітні тенденції управління персоналом в системі забезпечення інформаційної безпеки підприємства.

Зокрема студенти представлять доповіді про принципи успішного найму працівників (Top 10 Tips for Successful Employee Recruitment) і Правилах навчання, які сприяють мотивації, успіху і відданості працівників (See the Training Options That Create Motivation, Success, and Retention) - англійською мовою.

На засідання студентського наукового гуртка в квітні на тему «Методи збору та аналізу бізнес-інформації в мережі Інтернет в контексті забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки підприємства», зокрема будуть розглянуті методи розвідки на основі відкритих джерел (OSINT).