Підкорення «повітряної» столиці: профорієнтаційна робота викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

19:45, 05-03-2018

На початку березня перед викладачами кафедри документознавства та інформаційної діяльності нашого університету відкрилися двері гостинної Київщини – міста Бориспіль, відомого далеко за межами України. Всі ми розуміємо, на скільки наша «повітряна» столиця потребує кваліфікованих кадрів не тільки у технічній галузі, а й в інформаційно-аналітичній та документаційній сферах. Тож, морозного сніжного (хоча й весняного) ранку наші викладачі попрямували до середніх навчальних закладів Борисполя.

Бориспільські загальноосвітні школи: № 1 імені Юрія Головатенка, № 3 та № 6; Бориспільський навчально-виховний комплекс «Ліцей „Дизайн-освіта”» імені Павла Чубинського»; навчально-виховний комплекс «Гімназія „Перспектива”» І–ІІІ ступенів імені Володимира Мономаха» радо приймали наших колег.

З абітурієнтами, сподіваємося, майбутніми студентами ДУТ, спілкувалися доценти кафедри Р.В. Аташкаде, Н.А. Дубовик, В.І. Качмала та «зірка» ІІ-го курсу, голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва – А. Лазоренко. Школярі з цікавістю слухали інформацію про Державний університет телекомунікацій та перспективи випускників вишу. Старшокласники жваво обговорювали майбутнє навчання в стінах нашого університету, запитували про життя ДУТу «зсередини», мріяли про те, як вже 1-го вересня переступлять поріг вишу.

Побачивши блиск та цікавість в очах дітлахів, можемо сказати, що цього року родина ДУТ стане значно більшою!!!