Відкрите заняття

12:24, 23-03-2018

22  березня 2018 року в Інституті захисту інформації на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки було проведено відкрите заняття.

Відкриту лекцію з дисципліни «Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах і мережах» на тему «Захист ресурсів сучасних операційних систем» проводив старший викладач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, Хмелевський Ростислав Миколайович.

На лекції було розглянуто моделі загроз ресурсам операційних систем (ОС), підсистеми захисту ОС та їх основні функції і сучасні підходи щодо створення захищених ОС.

Викладення матеріалу проводилось послідовно, зрозуміло. Протягом всієї лекції просліджувався тісний контакт з аудиторією. Студенти слухали зацікавлено та активно відповідали на питання викладача. Співробітниками кафедри був відмічений професіоналізм викладання дисципліни.