Набір 2018: 122 - Комп’ютерні науки. Інноваційні зміни у змісті навчання

11:13, 06-04-2018

Глобалізація і прискорення темпів розвитку світової економіки призвели до того, що професіонали в області Комп'ютерних наук стають все більш затребуваними і високооплачуваними на ринку праці. В останні роки розвиток інформаційних технологій характеризується високими темпами прогресу в області конвергентних комп'ютерних систем і хмарних технологій.

Широка інтеграція і віртуалізація інформаційних ресурсів, поява на ринку нових апаратних і програмних рішень, вимагають підготовки фахівців, які не тільки добре орієнтуються в цих областях, але і вміють приймати оптимальні рішення при проектуванні нових і модернізації наявних корпоративних систем.

Останні роки інновації в цій сфері значною мірою пов'язані з появою нових технологій, нового програмного і апаратного забезпечення. Переважна більшість великих фірм, що спеціалізуються на комп'ютерних системах проводить підготовку сертифікованих фахівців в галузі експлуатації своєї продукції. Проте в переважній більшості випадків курси, що проводяться фірмами, орієнтовані на експлуатацію конкретного програмного або/і апаратного продукту і не дають цілісної картини роботи складної мережевої системи.

У зв'язку з цим істотно зростає роль фундаментальної складової програми підготовки бакалаврів і магістрів за фахом 122 - Комп'ютерні науки. Вона покликана готувати висококваліфікованих фахівців у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які володіють міцними теоретичними і практичними знаннями в області апаратного та програмного забезпечення, а також володіють необхідними навичками алгоритмічного мислення та подання інформації, програмування і проектування систем, дослідження та побудови інтелектуального інформаційного середовища.

Реалізація цих завдань можлива лише на основі реалізація інноваційних підходів в організації та змісті навчання, обладнання навчальних лабораторій найбільш сучасними зразками інформаційних технологій. Кафедра Комп'ютерних наук повною мірою відповідає цим вимогам.

У зв'язку з цим випускники кафедри затребувані на сучасному ринку праці. Кращий спосіб реалізувати свої творчі та інтелектуальні здібності і конвертувати їх в успішний кар'єрний ріст - це пройти навчання за інноваційними програмами кафедри Комп'ютерних наук Державного університету телекомунікацій.