Обсяги державного замовлення на спеціальність «Системний аналіз» збільшено!

12:08, 12-04-2018

Міністерство освіти і науки України оприлюднило обсяги держзамовлення на прийом до закладів вищої освіти – у 2018 році Державному університету телекомунікацій на підготовку бакалаврів за спеціальністю "Системний аналіз" виділено 10 місць, що значно більше, ніж у минулому році.

Таке рішення МОН України є свідченням високої оцінки інноваційних змін в підготовці фахівців та зростання популярності навчання у Державному університеті телекомунікацій, адже у 2017 році на спеціальність «Системний аналіз» до ДУТ вступило на навчання за контрактом абітурієнтів більше, ніж до всіх інших навчальних закладів України.

Таким чином, у 2018 році у абітурієнтів є більше можливостей отримати сучасну престижну професію в галузі інформаційних технологій по спеціальності «Системний аналіз» у Державному університеті телекомунікацій, навчаючись за кошти державного бюджету та отримуючи стипендію.

Що потрібно вступнику, щоб зайняти бюджетне місце на спеціальності «Системний аналіз»?

По-перше, мати сертифікати ЗНО з наступних конкурсних предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • іноземна мова або фізика.

По-друге, вказати при подачі документів на вступ спеціальність «Системний аналіз» у ДУТ з високим пріоритетом.

По-третє, бути готовим поринути до студентського життя ДУТ, протягом якого Ви не тільки отримаєте сучасну затребувану спеціальність із високим рівнем зарплати, але й зможете розкрити свої професійні та творчі таланти!

З усіх запитань щодо наведеної інформації звертайтесь за телефоном кафедри (044) 249–25–67, або пишіть на електронну адресу: kafedra_sa@dut.edu.ua