Участь викладачів кафедри Комп’ютерних наук у Міжнародному Гранд Форумі BIS-2018

14:27, 20-04-2018

19 квітня 2018 року у Києві відбувся Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо Мереж. Академія FTTx. Навколо IP. Навколо IoT» (або BIS-2018).

Програма BIS-2018  була надзвичайно насиченою та цікавою. Так, до тематики Форуму входять наступні напрямки:

• Мережі абонентського доступу, включаючи FTTx/PON;
  • IT-інфраструктура будівель, у тому числі СКС та BMS;
  • Оптичні й мідні кабелі: локалізація дефектів та ін.;
  • Аналіз протоколів і додатків, DPI;
  • Бездротові стандарти, технології та рішення;
  • VoIP, відеозв’язок, конференції, системи телеприсутності, CCTVoIP, уніфіковані комунікації (UC);
  • Інтернет речей та смарт-рішення в бізнесі.

На Гранд Форумі були  зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, фахівців в області кабельних систем зв’язку, мережевих технологій, Інтернету речей і корпоративних комунікацій на базі IP, а саме:

• «Управління ідентифікацією цифрових об’єктів у мережах наступного покоління й IoT»,
  • «Структурована кабельна система ОК-net»,
  • «Пневматична прокладка оптичного кабелю»,
  • «Зустрічаємо оновлений ISO/IEC11801 з підтримкою 40Gb/s».

Отримані нові знання та нові підходи до використання сучасних технологій  викладачами кафедри Комп’ютерних наук будуть у найближчий час використані у навчальному процесі.