Участь кафедри МВТ у регіональному семінарі МСЕ «Цифрове майбутнє на основі 4G / 5G»

14:24, 18-05-2018

Викладацький склад кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій взяв участь у регіональній конференції Міжнародного союзу електрозв'язку для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G».

Конференція проходила в Державному університеті телекомунікацій, в період з 14 травня до 16 травня 2018 року.

В рамках конференції обговорювались наступні питання: Інфраструктура ІКТ як основа цифрової трансформації економіки; Законодавча та регуляторне середовище, що стимулює впровадження і розвиток мереж 4G / 5G і інноваційних послуг; Прикладні технології найближчого майбутнього: Інтернет речей, машинне навчання, інтелектуальні транспортні системи, роботизація, блокчейн; Виклики, пов'язані із забезпеченням кібербезпеки; Сучасні підходи до управління в державному і приватному секторах.

Від кафедри МВТ з доповідями виступили професор Отрох С.І., доцент Макаренко А.О., доцент Недашківський О.Л. і представник компанії lifecell Деркач А.М.