Участь кафедри менеджменту в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи і СНД "Цифрове майбутнє на основі 4G/5G"

13:52, 21-05-2018

16 травня 2018 року представники кафедри менеджменту взяли участь у роботі  секції Сучасні підходи до управління в державному і приватному секторах в межах Регіонального семінару Міжнародного союзу електрозв’язку для країн Європи і СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G», який відбувся на базі Державного університету телекомунікацій.

В роботі секції взяли участь завідувач кафедри менеджменту,  доктор економічних наук, професор Олена Гудзь (модератор секції) з доповіддю «Цифрове майбутнє: зміни орієнтирів управління підприємствами», професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, доцент Лариса Лазоренко з доповіддю «Модернізація управління соціально-економічним розвитком підприємств зв’язку в умовах цифрової економіки» та доцент кафедри менеджменту, кандидат географічних наук Анастасія Глушенкова з доповіддю «Розвиток інноваційного потенціалу підприємств на основі 4G/5G».

Також до роботи секції долучилися представники партнерів кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій: керівник центра сертифікаційного навчання ТОВ «Проком» Ірина Столярчук з доповіддю на тему «Комплексні рішення для автоматизації обліку і управління», замісник директора з економіки і фінансів ТОВ «Три Моб» Володимир Пригода, тема доповіді «Сучасні стратегії розвитку телекомунікаційної компанії» та директор дирекції розвитку масового сегмента ПАТ «Укртелеком» Денис Захаренко з доповіддю на тему «подолання цифрового розриву в Україні».

Телекомунікації, інформаційні технології, соціальні медіа - сфера, яка у всьому світі характеризується безперервними, стрімкими, кардинальними змінами. Саме тому питання розвитку підприємств цієї сфери є надзвичайно актуальними, адже на успіх і сталий розвиток можуть розраховувати тільки ті підприємства, які завжди дивляться вперед, генерують нові ідеї і втілюють їх у життя.