Засідання міжкафедрального наукового семінару

13:19, 30-08-2018

28.08.2018 року відбулося засідання міжкафедрального семінару по обговоренню дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук здобувача кафедри менеджменту Старинця Олександра Георгійовича на тему: «Антикризове управління телекомунікаційними підприємствами: теорія та методологія».

Дисертацію виконано у Державному університеті телекомунікацій.

Науковий консультант – доктор економічних наук, професор Гуздь Олена Євгенівна, завідувач кафедри менеджменту.

Рішення: дисертаційна робота Старинця Олександра Георгійовича на тему: «Антикризове управління телекомунікаційними підприємствами: теорія та методологія» відповідає вимогам, які висуваються до дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук, і рекомендується до захисту на спеціалізованій Вченій Раді за спеціальністю 08.00.04. – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).