Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

На кафедрі Комп’ютерної інженерії інструктори Cisco постійно підвищують свою кваліфікацію!

За досягнення у викладанні та внесок до залучення студентів до навчання та сертифікації за програмами Міжнародної Мережевої академії Cisco інструктору Мережевої Академії Cisco Державного Університету Телекомунікацій Лосєву Миколі Олександровичу був наданий ваучер на компенсацію 325 доларів вартості Міжнародного Сертифікаційного Екзамену підвищення кваліфікації за напрямком Routing & Switching (CCNA) для здачі в міжнародному сертифікаційному центрі Рearson-Vue.

12.09 викладач кафедри комп'ютерної інженерії та інструктор мережевої академії Cisco Державного університету телекомунікацій успішно склав іспит на підвищення кваліфікації " Маршрутизація та комутація сертифікованих мереж Cisco (Маршрутизація та комутація CCNA) " з результатом 915 балів з 1000 можливих.

Ця сертифікація підтверджує навички, необхідні фахівцям мережевого рівня для розуміння основних мереж, технологій комутації локальної мережі, технологій маршрутизації IPv4 та IPv6, технологій WAN, служб інфраструктури, безпеки та управління.

Сама ж компанія Cisco нагородила за успішну здачу екзамену електронним значком-посвідченням відображення статусу сертифікату міжнародного зразка, супроводжуючи листом з наступним текстом: " Ви отримали значок від Cisco.

За попереднім повідомленням, яке ви отримали, компанія Cisco співпрацювала з Акцією нагородження найкращих інструкторів ваучерами компенсації ціни сертифікації міжнародного зразка в повному обсязі, і тепер ви можете прийняти ваш цифровий значок та ділитися своїм реальним посвідченням в Інтернеті. "

Вітаємо інструктора Мережевої Академії Cisco,

Лосєва Миколу, з отриманням чергового сертифікату!

Оцініть новину:
9

Читайте також

172 Телекомунікації та радіотехніка (денна форма навчання) 172 Телекомунікації та радіотехніка (заочнаформа навчання) 121 Інженерія програмного забез..
Державний університет телекомунікацій проводить набір на вакантні посади юридичного відділу: юрисконсульт 1-категорії. Вимоги до кандидатів: ..

Ключові слова


Переглядів: 1 091
^