Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

На скільки важлива англійська мова на старті кар’єри для студента нашого університету? Частина 2

В  нашому університеті в рамках  впровадження інноваційного змісту навчання проводиться поглиблене навчання англійської мови, що забезпечує  нашому студенту вільне володіння галузевою  (технічною) англійською мовою і засвоєння в  межах міжнародного мовного рівня В2, і саме англійська мова, по закінченню університету, стане  дуже хорошим плюсом у резюме!

Сьогодні ми продовжимо вести розмову про актуальність вивчення іноземної мови для студентів нашого університету.

І саме завдяки впровадженню інноваційного змісту навчання (поглиблене  навчання  англійської мови), студент зможе вільно володіти галузевою (технічною) мовою на рівні В2 та матиме можливість успішно просуватися по кар’єрним сходинкам в майбутньому.

Вивчення мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає значної консентрації та твердої впевненості в успішності його завершення.

Відповідаємо на типове запитання «Як краще вчити?» і пропонуємо наступний план дій (варіант):

  • виділяєте певний час (від 20-30 хв.);
  • реєструєтеся на Lingualeo та проходите свої перші базові уроки англійської;
  • далі обираєте тему для освоєння (технічну), і шукаєте по ній підручник англійською мовою, читаєте!;
  • далі шукаєте для переписки друга із закордону, бажано інженерного напряму підготовки; ведете регулярну переписку, практикуєтесь в написанні та живому спілкуванні (можна і в скайпі зідзвонюватися з відео, або Google Hangouts);
  • підшукайте собі фільм, який вже бачили на рідній мові, але тепер англійською, і продивіться його спочатку із субтитрами, далі – без. І так кілька разів. Потім пробуйте наступний фільм.
  • запишіться  на  курси англійської.

І пам’ятайте: краще займатися англійською кожного дня по 20-30 хвилин, ніж один раз на тиждень 5 годин підряд. Часті регулярні підходи набагато ефективніші і тримають ваш мозок в тонусі, а підсвідомості немає куди діватися окрім як засвоювати те, що їй подають.

Навіть не помітите, як за 2-3 місяці вже зможете набагато краще читати, слухати та розуміти англійською, що зробить вас більш конкурентоспроможними на ринку праці серед фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій.

(далі буде  3 частина - закінчення)

Оцініть новину:
7

Читайте також

Кафедра системного аналізу підтримує та розвиває співпрацю в галузі IT зі своїми світовими (IBM, Oracle, InterSystems, ODOO) та українськими партнерам..
16 квітня 2019 р. завершилось навчання групи слухачів із вивчення мови програмування Java. Ця подія ознаменувалась урочистим врученням сертифікатів пр..
Для магістрів спеціальності «Маркетинг» викладається дисципліна «Інноваційні технології в маркетинговій діяльності». Метою вик..

Ключові слова


Переглядів: 625