Долучаємося до Європейської наукової спільноти

09:14, 12-11-2018

У Києві з 5 по 9 листопада 2018 р. тривав Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні. Звичайно, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій не могли залишитися осторонь цієї події.

Заходи в рамках Інформаційного тижня було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів.

Під час зустрічей нашим викладачам (С.М. Петькун, О.М. Шереметі та Л.Г. Стороженко) вдалося обговорити низку питань щодо освітніх програм (зокрема, ознайомитися з рекомендаціями з модернізації освітніх програм та навчальних планів у межах проектів програми Еразмус+ і національного законодавства); національних особливостей впровадження проектів; інструментів модернізації вищої освіти; співпраці та стратегічного партнерства із закордонними вишами в межах програми Еразмус+ (для студентів та науково-педагогічних працівників).

Викладачі кафедри відвідали кластерний семінар «Забезпечення якості освітніх програм відповідно до рекомендацій Болонського процесу, Європейського простору вищої освіти та законів України «Про освіту», «Про вищу освіту»; взяли участь у панельній дискусії «Індивідуальні можливості для навчання, досліджень, волонтерства в країнах ЄС для студентів і персоналу».

Сподіваємося, що нові наукові знайомства стануть початком довготривалої співпраці кафедри документознавства та інформаційної діяльності з європейськими освітніми інституціями.