Новітній зміст навчання – виходимо на новий європейський рівень

11:47, 17-01-2019

16 січня 2019 року завідувач кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій в межах підвищення професійної майстерності взяв участь у відкритому занятті проекту ЄС «Національний Erasmus Office в Україні».

Еразмус+ – це програма ЄС в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2021. Освіта, професійна підготовка, молодь і спорт можуть зробити вагомий внесок, для прискорення соціально-економічних змін, у вирішення нагальних проблем, і в підтримку реалізації стратегії «Європа 2020», направленої на розвиток, рівність, підвищення зайнятості та рівня соціальної інтеграції.

Продуктивні системи освіти і професійної підготовки та молодіжна політика забезпечать людей уміннями і навичками, необхідними на ринку праці та в економіці, дозволяючи їм відігравати активну роль в суспільстві і досягати особистої самореалізації.

Кафедра взяла за мету взяти участь у проекті щодо поширення з міжнародною спільнотою засад інноваційного змісту навчання та поширення досвіду європейських країн з викладання дисциплін з підготовки майбутніх підприємців.

Вас може зацікавити:

1. Підвищення кваліфікації викладачів для забезпечення інноваційної складової навчання
  2. Інноваційний підхід до підприємницької освіти
  3. Новітній зміст навчання - виходимо на новий європейський рівень
  4. Інноваційний підхід до бізнес освіти в Державному університеті телекомунікацій
  5. Інноваційний зміст навчання: обмін досвідом