Колектив кафедри ІКБ вітає студентів групи БСДМ-61та БСДМ-62 з успішним захистом магістерських робіт

16:09, 17-01-2019

З 11-го по 16 січня проходив захист магістерських робіт студентами груп БСДМ-61та БСДМ-62 кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки..

Випускники успішно захистили свої роботи та отримали кваліфікацію професіонал із організації інформаційної безпеки за спеціальністю 125-Кібербезпека.

Екзаменаційна комісія відмітила хороші знання випускників, а також багато робіт, які мають практичне значення, та можуть бути використані при плануванні та реалізації систем захисту інформації.

Завідувач кафедри Гайдур Галина Іванівна та колектив кафедри бажає своїм випускникам міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у подальшій праці.