Сучасні ІТ з резервування та відновлення інформації

12:12, 18-01-2019

Співробітники кафедри Комп'ютерних наук Державного Університету Телекомунікацій взяли участь в роботі практикуму Oracle Database 12c з резервування та відновлення, Київ, вул. Смоленська, 31-33, корпус 3 (метро «Шулявська»).

Практикум проводився з метою отримати навички по наступним напрямкам:

• Розробляти ефективні процедури резервування та відновлення.
  • Використовувати налаштування резервування для виконання операцій резервування на диски і стрічки.
  • Застосовувати процедури відновлення для відновлення після збою носія та інших видів збоїв.
  • Діагностувати та усувати збої даних.
  • Використовувати технології Flashback Technologies і клонування баз даних в якості доповнення до процедур резервування та відновлення.
  • Підвищувати доступність бази даних за допомогою відповідних стратегій резервування і відновлення.

Завданнями курсу були:

• Розглянути методи резервування і відновлення бази даних Oracle.
  • Розглянути архітектуру бази даних Oracle в частині, що стосується резервування і відновлення.
  • Запланувати ефективні процедури резервування та відновлення
  • Конфігурувати базу даних для відновлення.
  • Використовувати Recovery Manager (RMAN) для виконання резервування та відновлення.
  • Використовувати консультант по відновленню даних для діагностики та усунення збоїв.
  • Використовувати технології Flashback для відновлення після людських помилок.
  • Виконання резервування і відновлення з використанням шифрованих резервних копій.
  • Відновлення табличного простору до моменту часу
  • Розглянути додаткові можливості досягнення високої доступності (такі, як Oracle Data Guard).

Також, в роботі практикуму прийняли участь адміністратори баз даних, адміністратори сховищ даних, інженери технічної підтримки, технічні консультанти і технічні адміністратори ведучих ІЕ-фірм України. Викладачі кафедри Комп'ютерних наук отримали актуальні знання і навики, які будуть використані в навчальному процесі.