Перший міжнародний ярмарок грантів В Україні

09:49, 19-01-2019

Професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор Зеліско Інна Михайлівна прийняла участь у Першому міжнародному  ярмарку грантів. Це перший в Україні захід, в   якому  приймали    участь     представники  найвідоміших міжнародних фондів, міжнародних організацій та інвестиційних програм: Дебора  Фейрлам - керівник Національного фонду стартапів, Програми ЄС «Еразмус+», «Horizon 2020», ЄС «COSME», «Креативна Європа», Міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма «EUREKA», Міжнародна консалтингова компанія «CIVITA».

Було презентовано діючі грантові програми, доступні для українських університетів і бізнесу, багато корисної інформації щодо вимог та критеріїв оцінки проектів, які хочуть отримати фінансування, а також можливостей отримання грантів для українських проектів та написання грантових заявок.

З метою активізації міжнародної діяльності кафедри менеджменту, членами кафедри  було обговорено можливості реалізації наукових проектів, написання та  подання грантових заявок до міжнародних фондів спільно з іншими українськими університетами та європейськими партнерами.