Укр.

Проходити практику у лідерів Національного бізнес-рейтингу України

12:02, 19-01-2019

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій тісно співпрацює з ТОВ «ЛіГа» у науковому, навчальному та виробничому напрямах. Тісна наукова робота з науково-педагогічними працівниками кафедри шляхом виконання госпдоговірних тем упродовж двох років дозволило підприємству зайняти лідируючі позиції у національному бізнес-рейтингу України.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у восьми країнах, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

А студенти мають змогу проходити ознайомчу та виробничу практики на цьому підприємстві.

Вас може зацікавити:

Міжнародний бізнес-форум «franchithink-2018. Create. Think. Buy»