Укр.

Робота експертної комісії з акредитації підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.030601 «Менеджмент»

16:14, 22-01-2019

21-23 січня на кафедрі менеджменту Державного університету телекомунікацій працює експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.030601 «Менеджмент».

До складу комісії входять: Кузнецова Інна Олексіївна – завідувач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор, голова комісії та Новікова Марина Миколаївна – завідувач кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, доктор економічних наук, професор.

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної  справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану напрямку підготовки, кадрового та матеріально-технічного забезпечення випускної кафедри та інших документів.

Комісією здійснюється підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи напрямку підготовки 6.030601 «Менеджмент» у Державному університеті телекомунікацій.