На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту – ще один технічний засіб для вивчення

09:31, 24-01-2019

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту велика увага приділяється розширенню асортименту навчальної матеріальної бази для теоретичного вивчення і практичного освоєння нашими студентами.

Нещодавно матеріальна база кафедри поповнилася восьмисмуговим портативним пригнічувачем 4G Беркут, основним завданням якого є запобігання витоку інформації засобами стільникових телефонів, різних GSM-3G прослуховувачів, безпроводових відеокамер і мікрофонів, створення робочої обстановки на ділових зустрічах, переговорах і нарадах а також в різних соціальних установах, де використання телефонів не рекомендують або зовсім забороняють.

Беркут має хорошу потужність придушення і в сукупності з вісьмома антенами показує відмінний результат серед конкуруючих пристроїв.

Колектив кафедри бажає студентам успіхів у здобутті професійних навиків і знань.