Навчання на семінарах по біометрії ZKTeco в НПО "Інфотех" студентів навчально-наукового інституту захисту інформації

14:45, 21-02-2019

При вивченні навчальних дисциплін на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту широко застосовуються інноваційні підходи підвищення якості підготовки кваліфікованих спеціалістів з інформаційної безпеки.

Для набуття необхідної кваліфікації, з метою реалізації переваг дуальної форми здобуття освіти, вивчення дисциплін передбачає поєднання навчання на кафедрі з навчанням на робочих місцях (на підприємствах, в установах та організаціях).

Так, 21.02.2019 р. успішно завершили навчання студенти навчально-наукового інституту Захисту інформації та викладачі кафедри на семінарах по біометрії ZKTeco в НВО "Інфотех" за базовим курсом систем контролю доступу.

На заняттях слухачі ознайомились із сучасними біометричними системами контролю доступу та обліку робочого часу і на практиці інсталювали мультібіометричні термінали розпізнавання по відбитку пальця, геометрії обличчя, райдужній оболонці ока, геометрії руки, малюнку вен на пальці/долоні.