Укр.   Рус.   Eng.

Коридорами влади

З метою ознайомлення з організацією роботи парламенту студенти кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та спільно зі студентами групи ПУД-11 відвідали Сесійний будинок Верховної Ради України по вул. М. Грушевського, 5.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з будинком і приміщеннями Верховної Ради України, відвідали кулуари першого та третього поверхів будинку, на власні очі побачили копію Акта проголошення незалежності України, прийнятого позачерговою сесією Верховної Ради УРСР 24 серпня 1991 року, та ухвалену 28 червня 1996 року на 5 сесії Верховної Ради України ІІ скликання Конституцію України, на якій приймають присягу Президенти України, а також прапор Незалежності країни, картину «Державотворення». Відвідали сесійну залу Верховної Ради України, прослухали інформацію про історію становлення та розвитку парламентаризму, основи законотворчого процесу, здобутки на шляху до відкритості та прозорості у роботі законодавчого органу, про організацію роботи парламенту в умовах сьогодення.

 

Вас може зацікавити:

  1. Позалекційне заняття для майбутніх підприємців
  2. Майбутні фахівці в галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в Національному банку України

Фотографії

Оцініть новину:
8

Читайте також

Сьогодні, 27 червня 2019 року, в Державному університеті телекомунікацій відбулося урочисте вручення дипломів студентам денної та заочної форм навчанн..
Вимоги до соціолога сьогоднішнього і завтрашнього дня постійно зростають. Разом з тим зростають можливості, престиж і незамінність соціолога на ринку ..
Дорогі випускники! Пролетіли роки і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі.Випускний - це сторінка життя-розмальовки, і ми дуже баж..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 505
^