Виставка мистецьких робіт з нагоди 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

15:06, 06-03-2019

На третьому поверсі Державного університету телекомунікацій проходить виставка мистецьких робіт Бржевської Зореслави Михайлівни, аспірантки, асистента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки «Нитка життя, що пройшла крізь віки». Виставка присвячена 205 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

Студенти та викладачі університету з захопленням розглядають чудово вишиті рушники, які побували на багатьох виставках в нашій країні і за кордоном. Зореслава розповіла відвідувачам виставки про історію вишивання, та історію і призначення кожного рушника. Відвідувачі виставки з  задоволенням фотографувались біля таких прекрасних витворів мистецтва.