В Державному університеті телекомунікацій зареєстровано більше двох тисяч активних студентів академії Cisco

14:58, 15-03-2019

Спеціаліст IT - сфери завжди повинен бути на крок попереду в області нових розробок, а викладач, який навчає такого фахівця, повинен бути на два кроки попереду!

На кафедрі Комп'ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій вже шість років відкрито Академію Cisco. Програма мережевої академії Cisco – це унікальний приклад взаємовигідної співпраці між ІТ-індустрією та навчальними закладами, що довели свою ефективність у всьому світі.

На даний момент активні та викладаються 243 курси

Зареєстровано 11 вчителів що можуть проводити заняття

Ювілейна дата 14.03. - зареєстровано більше двох тисяч активних студентів академії, що проходять навчання у 243-ох курсах мережевої академії Cisco під керівництвом 11 вчителів. Загалом в академії Cisco студенти здали 2114 екзаменів на підтвердження набутих теоретичних та практичних умінь та навичок.