Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Підготовка по спеціальності «Маркетинг» з першого курсу: ділова гра «Хто в домі господар»

Однією із важливих складових інноваційного підходу є підготовка по спеціальності, яка починається не з третього, а вже з першого курсу.  Тому, вже у 1 семестрі у курсі «Маркетинг» студентам надається система знань щодо базових елементів комплексу маркетингу; у 2 семестрі ця дисципліна подовжується розкриттям соціально-етичних особливостей маркетингу. У 1 семестрі також запроваджено вивчення курсу «Сучасні види маркетингу», який розкриває зміст найсучасніших маркетингових концепцій та можливостей використання нестандартних (нетрадиційних) підходів до маркетингової діяльності компаній на ринку. Навички, отримані під час вивчення цієї дисципліни, розвиваються у другому семестрі під час викладання курсу «Поведінка споживачів».

Минулого тижня під час практичного заняття з дисципліни «Поведінка споживачів» студенти прийняли участь у діловій грі «Хто в домі господар?»

 

Їм було запропоновано розбитися на 3 групи, в кожної  з яких студенти мали розподілити ролі відносно прийняття рішення споживачем щодо купівлі товару та здійснення самої купівлі.

Проявивши прекрасні акторські здібності, студенти із захопленням грали роль старенької бабусі, турботливого дідуся, лінивого батька, братів – всезнайок тощо. 

Протягом гри студенти уяснили ключові позиції осіб, що приймають рішення у процесі купівлі товарів:

  • Ініціатор - особа, від якої висувається ідея придбання.
  • Впливова особа - людина, яка свідомо чи несвідомо впливає на покупку, пропонуючи купити конкретну марку або здійснити покупку в певний час.
  • Особа, яка приймає рішення - людина, яка приймає рішення про спрямування коштів сім'ї на певні цілі і має фінансову владу в родині.
  • Покупець - особа, яка фактично здійснює покупку.
  • Користувач - той, хто використовує продукт.  

Це дало змогу зробити висновки - на кого з членів кожної розглянутої родини в першу чергу повинна бути спрямована реклама різних категорій товарів.


Фотографії

Оцініть новину:
19

Читайте також

Студенти-відмінники Навчально-наукового інституту інформаційних технологій 1 Москаленко Павло Сергійович КНД-11 2 Алтинніков Дмитро..
Літо добігає кінця, навчальний рік все ближче. Саме час обирати студентських кураторів для першокурсників! Проте, не кожен бажаючий може обійняти цю п..

Ключові слова


Переглядів: 525
^