Місце та значення вивчення англійської мови у підготовці випускника спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

17:09, 26-03-2019

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Серед іноземних мов англійська мова займає особливе місце у сучасному світі. По-перше, це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. По-друге, 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі і на відпочинку. По-трете, англійська мова все частіше використовується при заповненні анкет, складанні резюме, у діловому та приватному листуванні.

Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Саме тому, керівництвом Державного університету телекомунікацій було прийнято рішення про посилення вивчення англійської мови в межах навчальних планів спеціальності протягом усього терміну навчання.

Так студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в межах учбового процесу мають: на І-ІІ курсах – 3 пари занять з англійської мови на тиждень, на ІІІ-IV-V курсах – 20% з усіх дисциплін, що викладаються випускаючою кафедрою, складає англійська мова за професійним спрямуванням.

Що дає ця інновація студенту спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

• додаткові знання, які забезпечать вільне володіння англійською мовою;
  • інструмент додаткового отримання інформації з іноземних джерел;
  • додаткові переваги на ринку праці – фахівця, який володіє іноземною мовою роботодавці охоче беруть на службу;
  • володіння англійською мовою на рівні В2 (upper intermediate).

Вас може зацікавити: