Ще один крок назустріч інноваційному навчанню

10:17, 27-03-2019

Впровадження комп’ютерних програм у вищому навчальному закладі дає можливість ефективно використовувати інноваційні технології в процесі навчання студентів.

На кафедрі МВТ для студентів групи РТД-41, що вивчають дисципліну «Системи цифрового радіозв’язку та радіодоступу», розроблено комплекс лабораторних робіт в програмному середовищі Matlab. Завдяки цим лабораторним роботам студенти навчились моделювати системи цифрового радіозв’язку в програмному модулі Simulink, а також досліджувати і аналізувати методи завадостійкого кодування з застосуванням кодів Хемінга, БЧХ, Ріда-Соломона тощо.

Набуті знання та навички будуть корисними студентам в вивченні наступних дисциплін та в їх подальшій трудовій діяльності.