Вчимося бути науковцями: участь студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності у Міжнародній конференції

17:08, 04-04-2019

Державний університет телекомунікацій – це не тільки навчальний заклад, в якому Ви можете здобути освіту за інноваційними навчальними програмами, а й установа, що дає можливість зробити перший крок до наукового світу. Науково-педагогічні працівники університету докладають максимум зусиль для Вашого подальшого успішного професійного/наукового життя.

Так, цього тижня, за підтримки викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, студенти кафедри, уже традиційно, взяли участь у роботі ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ».

Наші студенти досліджували, зокрема, такі питання:

• Соціальне спілкування в управлінському процесі (В. Годзь);
  • Медіакритика в Україні: функціональні особливості (А. Петренко);
  • Інформаційна грамотність як складова сучасних інформаційно-комунікаційних обмінів (О. Глазиріна);
  • Методи збору аналітичної інформації (В. Марчук);
  • Інформаційно-аналітична компетентність як складова компетентності майбутніх документознавців (В. Горячук);
  • Розвиток засобів комунікації у Новий час (Н. Мазур);
  • Мовна надмірність і мовна недостатність в офіційно-діловому стилі (Є. Цапко).

Вітаємо наших молодих дослідників з першими науковими здобутками та щиро зичимо їм успіхів і нової творчої наснаги!