Укр.

Запрошуємо на навчання за інноваційними програмами: профорієнтаційна робота викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

14:20, 05-04-2019

Вибір професії – один з головних життєвих кроків, які здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Сьогодні світ професій дуже рухливий – частина старих зникає, активно замінюючись новими прогресивними спеціальностями. Спостерігається масова перекваліфікація. Розуміючи та враховуючи це, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, продовжують проводити профорієнтаційну роботу, з метою орієнтації випускників середніх навчальних закладів на актуальні, популярні спеціальності, затребувані на сучасному ринку праці, які можна отримати в Державному університеті телекомунікацій за ексклюзивними інноваційними навчальними програмами.

Крім того, випускники нашого університету мають змогу отримати диплом провідного державного вищого навчального закладу у сфері телекомунікацій, інформатизації та ІТ-технологій, члена Міжнародного союзу електрозв’язку; випускники кафедри документознавства та інформаційної діяльності мають можливість здобути практичні вміння та навички з електронного урядування, електронного документообігу та аналітичної обробки інформації на сучасних е-системах «Аскод» і «Діло», з отриманням сертифікатів Центру комп’ютерних технологій «InfoPlus» та компанії «НетКом Текнолоджи»; отримати якісну підготовку з іноземної мови з подальшим отриманням міжнародних сертифікатів TOEIC, TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS; додатково набути компетенцій з інших спеціальностей на сертифікованих курсах: «1С», «Hewlett-Packard», «CISCO», «Java», «Pearson VUE» та ін.

Тож, шановні випускники, запрошуємо вас стати студентами Державного університету телекомунікацій

та забезпечити собі незабутні студентські роки і достойне майбутнє!