Якість навчання на кафедрі Інформаційних систем та технологій

15:44, 05-04-2019

Студенти третього курсу спеціальності Інформаційні системи та технології проходили виробничу практику в ІТ-відділі Антимонопольного комітету України (АМКУ) з 25 лютого по 22 березня 2019. Представники АМКУ відзначили відмінну роботу наших студентів та виявили бажання співпрацювати і надалі. Відмінна робота наших студентів свідчить про те, що до третього курсу вони отримали достатню базу знань зі спеціальності, а саме:

• Дисципліни по спеціальності викладалися з першого курсу;
  • Кількість практичного навчання складало 63%;
  • Посилене вивчення англійської мови;
  • Можливість навчання на сучасному обладнанні, що використовується в ІТ-компаніях.

Тобто, на протязі навчання наші студенти отримали необхідні практичні навички, які змогли продемонструвати у комітеті.

Наразі очікуємо підписання Меморандуму між Державним університетом телекомунікацій та Антимонопольним комітетом України!