Підвищення кваліфікації викладачів кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” успішно продовжується

11:24, 10-04-2019

Відповідно до наказу ректора Державного університету телекомунікацій від 11 березня 2019 року № 122 та з метою поглиблення, розширення й оновлення професійних знань, умінь та навичок доцент кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою к.держ.упр. Мужанова Тетяна Михайлівна розпочала проходження курсів підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (УМО НАПНУ).

Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти проходять упродовж шести місяців і складаються з трьох етапів:

І етап – навчальні заняття (лекції, практичні заняття) (25.03.-29.03.2019).

ІІ етап – дистанційне навчання на основі опрацювання матеріалів, доступних на онлайн платформі УМО, підготовка випускної роботи (30.03.-19.10.2019).

ІІІ етап – захист випускних робіт (21.10.-25.10.2019).

Під час очного етапу підвищення кваліфікації викладачі мали можливість ознайомитися з новітніми розробками й технологіями навчання у закладах вищої освіти (ЗВО), обговорити актуальні проблеми підготовки фахівців у системі вищої освіти України, зокрема щодо:

• специфіки освіти дорослих в інформаційному суспільстві (пожиттєвої освіти);
  • управління якістю освіти відповідно до змін законодавства та засади моніторингу освіти;
  • напрямів підготовки конкурентоздатного викладача й засад самоменеджменту викладача ЗВО;
  • психологічних особливостей формування особистості майбутнього фахівця;
  • специфіки вікової соціалізації й адаптації;
  • психологічних аспектів створення безпечного освітнього середовища ЗВО;
  • інноваційних технологій в науково-педагогічній діяльності.

Також під час навчання викладач отримала практичні навички роботи у віртуальному освітньому середовищі, зокрема з використання сучасних мобільних додатків (Google Keep, Padlet) у процесі навчально-методичної діяльності.

Випускна робота Т.М. Мужанової буде присвячена дослідженню методики викладання іноземної мови професійного спрямування за напрямом «Управління інформаційною безпекою». Знання та навички, отримані під час проходження курсів підвищення кваліфікації, а також результати наукової роботи будуть апробовані в ході викладання дисциплін за спеціалізацією кафедри.