Укр.

Про результати міжнародної співпраці кафедри іноземних мов і залучення носіїв англійської мови до навчання. Частина 4

10:18, 15-04-2019

Важливим шляхом підвищення якості навчання іноземних мов в університеті в рамках посиленого вивчення англійської мови протягом всіх років навчання є цілеспрямована міжвузівська/міжнародна співпраця кафедри ІМ.

Вперше в ДУТ, у січні-березні 2019 року кафедрою ІМ було організовано і проведено декілька відповідних дуже важливих і цікавих заходів.

ЧАСТИНА 4

Суттєві переваги програми посиленого вивчення ІМ на 1-2 курсах бакалаврату в ДУТ

Важливим результатом вищезазначеної міжнародної співпраці кафедри ІМ і залучення носіїв мови до навчання є також визначення важливих суттєвих переваг програми ІМ.

1) Поступове (за семестрами) підвищення мовного рівня навчання студентів:

• 1 с-р – А1 – А2;
  • 2 c-р – А2 – В1;

3-4 семестри – в межах В1 – В2.

Це надає можливість кожному студенту значно покращити рівень володіння General English (загальновживаної англійської мови). Тобто існує можливість подолання наявних різноманітних прогалин у мовній підготовці.

2) Засвоєння актуальної основної галузевої (IT/TK) термінології та особливостей цифровізації сучасного суспільства (в т.ч. економіки).

3) Ознайомлення з сучасними бізнес-компонентами:

• концепції організації, планування та ведення бізнесу;
  • структура компаній;
  • відбір і підготовка кадрів;
  • технічне обладнання і передові технології;
  • проведення переговорів/міжнар. заходів;
  • проведення телефонних розмов;
  • робота з письмовими повідомленнями;
  • підготовка і проведення презентацій;
  • забезпечення прибутковості бізнесу, соціальних програм та ін.

Висновок: Впроваджена в Державному університеті телекомунікацій система навчання іноземних мов відіграє важливу роль для:

• професійного зростання студентів;
  • забезпечення їхньої мовної взаємосумісності при роботі на міжнародному рівні (в міжнародних компаніях та ін.).

Це значною мірою підвищує можливості працевлаштування наших випускників та забезпечує їїхню конкурентоспроможність на ринку праці.