Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Міжнародне співробітництво з компанією-партнером HUAWEI

Іноваційний зміст нівчання, який впроваджує кафедра телекомунікаційних  систем та мереж у свої дисціплини, має на увазі впровадження в теоретичну підготовку студентів сучасних досягнень науки і технологій, а також обмін передовим досвідом з партнерами кафедри в питаннях методики навчання.

Прикладом такого обміну досвідом може служити візит на кафедру телекомунікаційних систем та мереж представника нашого партнера HUAWEI, який оглянув навчальні лабораторії Державного Університету Телекомунікацій.

Наш партнер був приємно здивований побаченим сучасним обладнанням та програмними комплексами. А також було обговороне з передставниками компанії HUAWEI створення на базі нашої кафедри Huawei Academy.

Кафедра телекомунікаційних систем та мереж відкрита для всебічного взаємовигідного співробітництва з усіма зацікавленими сторонами.

Оцініть новину:
106

Читайте також

Кафедра системного аналізу підтримує та розвиває співпрацю в галузі IT зі своїми світовими (IBM, Oracle, InterSystems, ODOO) та українськими партнерам..
До уваги батьків та слухачів Підготовчого відділення! 25 травня 2019 року о 10:00 в приміщенні Актової зали відбудеться вручення сертифікатів про з..
23 травняу ФІТНЕС-ЗАЛІ Університету пройшли вибори Голови Студентської ради НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. За результатами..

Ключові слова


Переглядів: 329
^