Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Міжнародне співробітництво з компанією-партнером HUAWEI

Іноваційний зміст нівчання, який впроваджує кафедра телекомунікаційних  систем та мереж у свої дисціплини, має на увазі впровадження в теоретичну підготовку студентів сучасних досягнень науки і технологій, а також обмін передовим досвідом з партнерами кафедри в питаннях методики навчання.

Прикладом такого обміну досвідом може служити візит на кафедру телекомунікаційних систем та мереж представника нашого партнера HUAWEI, який оглянув навчальні лабораторії Державного Університету Телекомунікацій.

Наш партнер був приємно здивований побаченим сучасним обладнанням та програмними комплексами. А також було обговороне з передставниками компанії HUAWEI створення на базі нашої кафедри Huawei Academy.

Кафедра телекомунікаційних систем та мереж відкрита для всебічного взаємовигідного співробітництва з усіма зацікавленими сторонами.

Оцініть новину:
106

Читайте також

Студенти кафедри військової підготовки Державного університету телекомунікацій після закінчення навчального збору були приведені до складання Військов..
Шановний абітурієнт, ти пам'ятаєш що скоро закінчення подачі заяв до Університету? Якщо ти до сих пір не визначився з вибором спеціальності? Тоді ..

Ключові слова


Переглядів: 527
^