Підвищення кваліфікації викладачем кафедри УІКБ Мордас Іриною Василівною успішно проходить в УМО НАПНУ

11:56, 25-04-2019

Реалізація в університеті концептуально нової освітньої моделі, яка  забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців на сучасному ринку праці,  неможлива без високого професійного рівня викладачів.

Відповідно до наказу ректора Державного університету телекомунікацій з метою поглиблення, розширення й оновлення професійних знань, умінь та навичок доцент кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” к.е.н., доцент Мордас Ірина Василівна 15 квітня цього року розпочала проходження курсів підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (УМО НАПНУ), де проведення занять сплановано в стаціонарному та дистанційному режимах біля шести місяців.

Куратором навчальної групи категорії «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів» була призначена – Скрипник Марія Іванівна, кандидат філософських наук, доцент.

Основною формою вивчення навчальної теми є очне (лекція) навчання та самостійна робота.

З 15.04.19р. до 19.04.19р. - перший етап курсів, були проведені заняття.

Теми занять першого етапу

1. Інноваційні технології навчання дорослих в системі вищої та післядипломної освіти
  2. Моделі професійного розвитку педагогічних працівників в умовах післядипломної освіти
  3. Основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі
  4. Професійний розвиток працівників галузі освіти в умовах реформ
  5. Професійний розвиток науково-педагогічних працівників в умовах інноваційного освітнього середовища
  6. Психолого-педагогічні проблеми освітнього процесу у ВНЗ: виклики сучасності
  7. Попередження професійного стресу та «професійного вигорання» особистості
  8. Правове забезпечення освітніх змін в Україні
  9. Методологія інноваційного розвитку національної освіти
  10. Спецкурс за вибором

З 22.04.19р. розпочався другий, дистанційний етап курсів підвищення кваліфікації. На цьому етапі треба:

• підготувати тезаурус базових понять дистанційної освіти,
  • виконати випускну творчу роботу з відеопрезентацією.

У жовтні цього року (третій етап курсів) відбудеться захист випускної роботи.

Випускна робота І.В. Мордас буде виконана за темою «Кейс-стаді  як інтерактивна форма навчання (з досвіду роботи)».

Отримані під час навчання знання та навички буде впроваджено в навчальний процес на кафедрі.

Довідка про УМО НАПНУ (ЦІПО)

Центральний інститут післядипломної освіти (надалі – ЦІПО) є структурним підрозділом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, лідером й одним із найстаріших державних вищих навчальних закладів у навчанні дорослих в Україні з функціями Всеукраїнського навчального і науково-методичного центру галузі післядипломної педагогічної освіти.

Місія ЦІПО полягає у забезпеченні суспільно-педагогічних запитів і потреб в якісно новому фаховому рівні педагогічних, науково-педагогічних і керівних кадрів освіти, державних службовців, здатних відповідально й ефективно здійснювати професійну діяльність в умовах високої конкуренції, нестабільності та постійних змін у професійному середовищі.

Мета ЦІПО – організація неперервного фахового розвитку педагогічних, науково-педагогічних і керівних кадрів освіти, державних службовців відповідно до сучасних суспільних запитів і вимог та індивідуальних потреб слухачів через різноманітні види, форми та інноваційні моделі підвищення кваліфікації.

Ліцензія: рішення МАК від 17.02.1994, протокол № 9 (вперше), наказ Міністерства освіти і науки України від 15.11.2016 № 1492л (переоформлення)