Запрошуємо до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

09:57, 03-05-2019

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології! В залежності від отриманої програми навчання, ви зараховуєтесь на 2й або на 3й курс навчання.

Ви спитаєте, а в чому переваги навчання за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології в Державному університеті телекомунікацій? Відповідь проста. Ми готуємо конкурентноспроможного фахівця, який отримавши високий рівень знань в університеті, спроможний влаштуватися в престижну компанію та отримувати високу зарплатню. Але цей успіх завдяки створеній програмі навчання, а саме:

• Починаючи з першого курсу, ви вивчаєте дисципліни за спеціальністю, а не загальноосвітні;
  • Посилено вчите англійську мову, для цього в програмі передбачено достатню кількість годин та викладання деяких технічних дисциплін англійською, а саме: Робототехніка, Моделювання інформаційних систем та технологія VoIP;
  • Маєте можливість проходження практик та оплачуваних стажувань в компаніях Vodafone, Binotel, GMS та інших ІТ-компаніях, що збільшує ваші шанси щодо працевлаштування;
  • Отримуєте достатній рівень знань з техніки завдяки конструюванню програмованих роботів, створенню пристроїв на основі сенсорів і датчиків з наборів Arduino, створенню об'ємних фігур за допомогою 3D-принтерів, налаштуванню віртуальної телефонії та ін. Тобто кафедра оснащена сучасною матеріально-технічною базою для можливості навчання за спеціальністю.

Але, щоб не перевантажувати це повідомлення, наведено лише частину переваг навчання за спеціальністю. Найкраще, щоб впевнитися у якості навчання, кожну п'ятницю, о 16:00 ми проводимо день відкритих дверей, де ви можете отримати повну інформацію про навчання за спеціальністю, поспілкуватись з деканом факультету на завідувачем кафедри. А для зручності наводимо основні строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання:

Основні дати

1.

з 10.07.19 по 16.07.19

Прийом заяв та документів у паперовій формі

2.

з 23.07.19 по 30.07.19

Проведення вступних випробувань зі спеціальності. Перелік питань

3.

01.08.19 (о 12:00)

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

4.

з 01.08.19 по 10.08.19

Зарахування вступників

Запрошуємо випускників коледжів до навчання!