Вітаємо студента кафедри менеджменту із успішною участю у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з менеджменту!

13:08, 20-05-2019

За допомогою інноваційного змісту навчання на кафедрі менеджменту вже починаючи з першого курсу викладається значний перелік дисциплін за фахом. Це дає можливість студентам отримувати висококваліфіковані знання та здобувати перемоги й винагороди на всеукраїнських олімпіадах з менеджменту.

Правильність такого підходу до організації навчального процесу підтвердив своїми знаннями студент кафедри менеджменту, групи МНД-41 Нечитайло Богдан Сергійович, який ставши переможцем І етапу олімпіади з менеджменту взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент», яка проходила 15–17 травня 2019 року на базі Одеського національного економічного університету. Нечитайло Богдан Сергійович зайняв 5 місце серед 77 учасників олімпіади з різних куточків України та здобув грамоту в номінації «За уміння планувати інноваційні проекти».