Укр.   Рус.   Eng.

Участь НПП кафедри МВТ в Форумі Cisco по кібербезпеці 2019

Професор кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Макаренко А.О. відвідав Форум Cisco по Кібербезпеці. Організаторами підготовлена насичена і цікава програма. На форумі виступили 5 експертів з європейської команди Cisco і екопартнерів. Зокрема, конференцію відкрив Pascal Geenens, євангеліст з кібербезпеки Radware, технологічного партнера Cisco.

Питання які розглядались на Форумі:

  • Як штучний інтелект і машинне навчання змінюють підходи в IT Security.
  • Яка роль інформаційної безпеки в бізнесі.
  • Яким чином рішення Cisco допомагають у забезпеченні інформаційної безпеки провідних компаній України.
  • Про розширення можливостей продуктів безпеки з Cisco DevNet.
  • Чому "хмари" спрощують і одночасно посилюють безпеку.
  • Про нові підходи захисту сучасних ЦОДів і філій.

В рамках Форуму також пройшли технічні сесії за наступними темами: AMP, StealthWatch і Radware. Крім того, на стендах партнери Cisco продемонстрували роботу ключових рішень з інформаційної безпеки.


Фотографії

Оцініть новину:
13

Читайте також

Ви - щасливий володар атестата загальноосвітньої школи або диплому Молодшого спеціаліста, але поки не визначилися зі своїм майбутнім? Термін подачі за..
Маркетолог - один з найважливіших фахівців у будь-якому сучасному бізнесі. Від його роботи залежить комерційний успіх підприємства, тож ефективність р..
Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізову..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 346
^