Укр.   Рус.   Eng.

Додаткові помічники у вивченні англійської мови

Шановні студенти, аспіранти!

Вам на допомогу ми рекомендуємо один з найкращих веб-ресурсів – Puzzle-Movies.

Це створює додаткові можливості для вивчення англійської мови. По-перше: можливо поглибити відповідні теоретичні знання (фонетики, лексики, граматики). По-друге – удосконалити вміння мовленнєвої діяльності.

Puzzle-Movies.com має величезний арсенал для вивчення англійської мови. Тут ви навчитеся усім потрібним навичкам: Читання, Граматика, Аудіювання, Мовлення. Платформа є платною, але має безкоштовні ресурси і матеріали. До того ж, ресурс має можливість оплатити саме ті елементи і матеріали які вам потрібні, а не всі одразу. Розглянемо можливості ресурсу більш детальніше.

Ресурс має величезну кількість уроків, подкастів, вправ та свій словник з вправами для запам’ятовування. Ігри, подкасти, тренування мовлення – все це про Puzzle. Фільми англійською з субтитрами Movies винесену в окрему платформу Puzzle-Movies.

Таким чином, використання вищезазначеного засобу дозволить підвищити рівень мовної підготовленості.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Творчий колектив студентів кафедри військової підготовки Державного університету телекомунікацій прийняв участь у заходах по святкуваннюфолькльорного ..
Найважливіше для молодої людини – вибір професії.Сьогодні світ професій дуже рухливий – частина старих зникає, активно замінюючись новими ..
Як повідомило Міносвіти України зміни для абітурієнтів незначні. З 2019 року вступна кампанія буде коротшою, введено механізми першочерговогозарахуван..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 374
^