Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додаткові помічники у вивченні англійської мови

Шановні студенти, аспіранти!

Вам на допомогу ми рекомендуємо один з найкращих веб-ресурсів – Puzzle-Movies.

Це створює додаткові можливості для вивчення англійської мови. По-перше: можливо поглибити відповідні теоретичні знання (фонетики, лексики, граматики). По-друге – удосконалити вміння мовленнєвої діяльності.

Puzzle-Movies.com має величезний арсенал для вивчення англійської мови. Тут ви навчитеся усім потрібним навичкам: Читання, Граматика, Аудіювання, Мовлення. Платформа є платною, але має безкоштовні ресурси і матеріали. До того ж, ресурс має можливість оплатити саме ті елементи і матеріали які вам потрібні, а не всі одразу. Розглянемо можливості ресурсу більш детальніше.

Ресурс має величезну кількість уроків, подкастів, вправ та свій словник з вправами для запам’ятовування. Ігри, подкасти, тренування мовлення – все це про Puzzle. Фільми англійською з субтитрами Movies винесену в окрему платформу Puzzle-Movies.

Таким чином, використання вищезазначеного засобу дозволить підвищити рівень мовної підготовленості.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Телекомунікаційна компанія Vega Telecom оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції в напрямку моніторингу мереж: Вимоги до кандидата: ..
Лексичні теми з української мови є складовою частиною навчального комплексу для іноземних слухачів підготовчого відділення, які вивчають українську мо..
Випускники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 41 м. Києва разом з класним керівником Вікторією Володимирівною, в рамках профорієнтаційної роботи, ..

Ключові слова


Переглядів: 576
^