Міжнародний форум молодіжного інтернет-управління

14:48, 31-05-2019

Перший в історії молодіжний форум з управління Інтернетом INTERNET GOVERNANCE FORUM (IGF) пройде в Баку (Азербайджан) з 31 травня по 3 червня в рамках міжнародного інноваційного фестивалю (InnoFest), організованого Міністерством транспорту, зв'язку та високих технологій, Молодіжним фондом та Програмою розвитку ООН.

В рамках молодіжного форуму 24 учасники з різних країн у віці від 17 до 29 років візьмуть участь протягом 3 днів. Перші два дні заходу будуть охоплювати теоретичну і практичну готовність учасників взяти участь в симуляційній грі зі спірних і основних тем форуму. В останній день заходу вони будуть переконувати аудиторію в своїй позиції.

Україну на форумі представлятиме студент кафедри Комп'ютерних наук Державного університету телекомунікацій Назар Орищук.

Молодіжний IGF концентрує свою діяльність на організації щорічних заходів, дебатів і переговорів, а також на тренінгах, нарощуванні потенціалу та підвищенні обізнаності з питань, пов'язаних з управлінням Інтернетом. Ряд країн реалізують цільові проекти на місцевому або національному рівні.

Молодіжні ініціативи IGF створені з метою заохочення і залучення молодих людей в предметну дискусію з питань управління Інтернетом. Очікується, що ці формування IGF, а також національні, субрегіональні і регіональні IGF будуть слідувати основним принципам IGF: бути відкритими, інклюзивними, некомерційними за участю багатьох зацікавлених сторін протягом усього підготовчого етапу і самого заходу, все відповідно до процесу прийняття рішень від низу до верху.

Побажаємо удачі Назару!