Поповнення матеріальної бази кафедри Інформаційних систем та технологій для якісної практичної підготовки студентів

13:46, 05-06-2019

На кафедрі Інформаційних систем та технологій викладаються дисципліни які  розкривають сучасні наукові напрямки, що стрімко розвиваються: Моделювання систем ІоТ, Технологія VoIP, Робототехніка, Моделювання інформаційних систем.

Робототехніка пов'язана з проектуванням, конструюванням та експлуатацією роботів - широке та різноманітне поле, пов'язане з багатьма промисловими підприємницькими та споживчими цілями. Практична підготовка з дисципліни здійснюється за допомогою обладнання останнього покоління.

Так лабораторія кафедри Інформаційних систем та технологій, нещодавно поповнилася новим обладнанням, а саме:  Модульний дрон-конструктор Makeblock Airblock, робот-конструктор ROBOBLOQ QOOPERS, програмований робот Ubtech Jimu Mini Kit.

У студентів є унікальна можливість конструювати та програмувати роботів. Що допоможе у розвитку навичок моделювання та аналізу динамічних систем, управління датчиками і кондиціонування сигналів, комп'ютерного програмування, а також механіки та інженерії, які так важливі у сучасному світі інформаційних технологій.

Запрошуємо на навчання на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології!!!