Компанія Cisco - партнер кафедри Комп’ютерної інженерії відкрита для абітурієнтів ДУТ

17:24, 13-06-2019

Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії Лосєв Микола Олександрович та Лосєв Євгеній Олександрович разом зі школярами-випускниками - майбутніми абітурієнтами ДУТ - відвідали головний офіс компанії-партнера кафедри Комп’ютерної інженерії Cisco.

Школярі захопливо слухали про перспективи професії, про можливість отримання сертифікатів компанії Cisco в межах навчального процесу, будучи студентами Державного університету телекомунікацій.

Остаточно впевнилися, що вступ до Державного університету телекомунікацій - це правильний вибір!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до дружнього студентського колективу Державного університету телекомунікацій!

Кафедра Комп’ютерної інженерії приймає на 2 курс молодших спеціалістів зі всіх спеціальностей, всіх коледжів.

Але якщо Ви закінчили коледж по спорідненій спеціальності – ми пропонуємо вступити до нашого університету на кафедру Комп’ютерної інженерії одразу на 3 курс!

Для детальної інформації Ви можете звернутися до приймальної комісії
Державного університету телекомунікацій (тел. (044) 249 – 25 – 91).