Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: Компанія Cisco - партнер кафедри Комп’ютерної інженерії відкрита для абітурієнтів ДУТ

Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії Лосєв Микола Олександрович та Лосєв Євгеній Олександрович разом зі школярами-випускниками - майбутніми абітурієнтами ДУТ - відвідали головний офіс компанії-партнера кафедри Комп’ютерної інженерії Cisco.

Школярі захопливо слухали про перспективи професії, про можливість отримання сертифікатів компанії Cisco в межах навчального процесу, будучи студентами Державного університету телекомунікацій.

Остаточно впевнилися, що вступ до Державного університету телекомунікацій - це правильний вибір!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до дружнього студентського колективу Державного університету телекомунікацій!

Кафедра Комп’ютерної інженерії приймає на 2 курс молодших спеціалістів зі всіх спеціальностей, всіх коледжів.

Але якщо Ви закінчили коледж по спорідненій спеціальності – ми пропонуємо вступити до нашого університету на кафедру Комп’ютерної інженерії одразу на 3 курс!

Для детальної інформації Ви можете звернутися до приймальної комісії
Державного університету телекомунікацій (тел. (044) 249 – 25 – 91).

Оцініть новину:
3

Читайте також

11 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 при Державному університеті телекомунікацій відбувся захист дисертації на здо..
Вибір майбутньої професії - один з найважливіших кроків у житті людини. Розглянемо навчання в університеті як матеріально-витратну інвестицію в се..
Маркетолог - один з найважливіших фахівців у будь-якому сучасному бізнесі. Від його роботи залежить комерційний успіх підприємства, тож ефективність р..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 236
^