Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: 124 бюджетних місць за фахом 172 Телекомунікації та радіотехніка

Друже абітурієнте!

А чи знаєш ти, що для отримання необхідних знань, вмінь і навичок не достатньо знати тільки теорію? Напевно знаєш. Бо як можна, наприклад, розібравшись із технікою плавання, знаходячись при цьому на березі, навчитись плавати як «майстер спорту», без води і басейну? Так, ніяк.

От так і з навчанням за нашою спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях». Всі теоретичні знання закріплюються у наших лабораторіях під час проведення практичних і лабораторних занять, які оснащені найсучаснішими багатофункціональними комплексами електроживлення телекомунікаційних комплексів та систем створення і підтримки заданих кліматичних режимів, на основі класичних та альтернативних джерел енергії, виробництва компаній - партенерів кафедри, серед яких є Schneider Electric Companyкомпанія «Сахара»ТОВ «ЕСКО Енерджи Груп», «АТОМ-проект».

Приєднуйся до нас, і ми зробимо з тебе «олімпійського чемпіона».

Оцініть новину:
13

Читайте також

Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізову..
У виборі власного професійного майбутнього абітурієнти завжди керуються порадами близьких, друзів та власними уподобаннями. І це є вірний шлях, якщо в..
Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі «Системного аналізу» є 50 місць для прийому на навчання на 1 курс денної ф..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 490
^