Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Вступ 2020: 124 бюджетних місць за фахом 172 Телекомунікації та радіотехніка

Друже абітурієнте!

А чи знаєш ти, що для отримання необхідних знань, вмінь і навичок не достатньо знати тільки теорію? Напевно знаєш. Бо як можна, наприклад, розібравшись із технікою плавання, знаходячись при цьому на березі, навчитись плавати як «майстер спорту», без води і басейну? Так, ніяк.

От так і з навчанням за нашою спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях». Всі теоретичні знання закріплюються у наших лабораторіях під час проведення практичних і лабораторних занять, які оснащені найсучаснішими багатофункціональними комплексами електроживлення телекомунікаційних комплексів та систем створення і підтримки заданих кліматичних режимів, на основі класичних та альтернативних джерел енергії, виробництва компаній - партенерів кафедри, серед яких є Schneider Electric Companyкомпанія «Сахара»ТОВ «ЕСКО Енерджи Груп», «АТОМ-проект».

Приєднуйся до нас, і ми зробимо з тебе «олімпійського чемпіона».

Оцініть новину:
14

Читайте також

В начальній аудиторії 132, в якій знаходиться навчально-науковий центр технологій Hewlett Packard, розгорнуто сучасне мережне та серверне обладнання, ..

11 грудня 2019 року о 14.00 у актовій залі Університету відбудуться звітно-виборні збори

The beginning of the academic year is always busy for the Department of Foreign Languages at State University of Telecommunications and this one is no..

Ключові слова


Переглядів: 913
^